123 payday
AUTO KONDICIONIERA KOMPRESORI
Piedāvājam plašu auto kondicionieru kompresoru klāstu, jebkuras markas un modeļa automašīnai. Piedāvājumā ir gan jauni, gan restaurēti kompresori.

CENAS
       Jauni:  no 120 Ls
Restaurēti:  no 100 Ls
Remonts:  no 30 Ls


ALUMĪNIJA CAURULĪTES
 Speciālas augstspiediena aukstuma aģenta caurulītes. Ļoti izplatīts bojājums rodas tām “sapūstot”. Samērā bieži tās pakļaujas remontam.

CENAS
       Jaunas:  no 60 Ls
Remonts:  no 10 Ls


KOMPRESORU GULTŅI
Izplatīts kompresora bojājums, ko var vienkārši konstatēt, ja parādās lieki trokšņi un graboņa. Kompresora gultņi ir nestandarta un tos var iegādāties tikai specializētos veikalos un servisos, kas nodarbojas ar automašīnu kondicionieriem.

CENAS
       Jauni:  no 30 Ls


ELEKTROMAGNĒTISKAIS VĀRSTS

CENAS
       Jauni:  money loans bad credit no 70 Ls
Remonts:  no 30 Ls


TERMO REGULĒJOŠAIS VENTĪLIS
Automātiskā ierīce, kas temperatūras ietekmē regulē aukstuma aģenta padevi uz iztvaikotāju.

CENAS
       Jauni:  no 18 Ls


KONDESĀTORI – AC RADIATORI
Parasti atrodas automašīnas priekšgalā, pēc izskata ļoti līdzīgs automašīnas radiatoram. Piedāvājam jaunus, restaurētus, kā arī veicam remontu.

CENAS
       Jauni:  no 40 Ls
Remonts:  no 20 Ls


INTERKŪLERI
Piedāvājam plašu klāstu ar jauniem un restaurētiem interkūleriem, kā arī veicam individuālus pasūtījumus un remontu.

CENAS
       Jauni:  no 60 Ls
Restaurēti:  no 25 Ls
Remonts:  no 20 Ls


AC KOMPRESORA SKRITUĻI
Atrodas auto kondicioniera kompresora priekšgalā. Ļoti bieži servisi mēģina piedāvāt visa kompresora maiņu, kas būtiski palielina remonta izmaksas. Mūsu piedāvājumā ir plašs klāsts ar dažādu marku un modeļu skrituļiem, personal loans with bad credit and no credit check kā ari veicam remontu.

CENAS
       Jauni:  no 40 Ls
Remonts:  no 30 Ls


RESĪVERI – SUSINĀTĀJI
Sava veida cilindriskas formas filtrs, kas no aukstuma aģenta atfiltrē mitrumu. Piedāvājam plašu klāstu dažādu auto marku un modeļu resīverus.

CENAS
       Jauni:  no 18 Ls


IZTVAIKOTĀJI
Pēc izskata atgādina mazāku, bet platāku radiatoru. Tā ir vieta, kur pēc būtības tiek ražots aukstums. Piedāvājam plašu klāstu dažādu auto marku un modeļu jaunus un restaurētus iztvaikotājus. Kā arī veicam iztvaikotāju remontu.

CENAS
       Jauni:  no 110 Ls


RADIATORI
Veic motora dzesēšanas funkcijas. Piedāvājam plašu klāstu dažādu auto marku un modeļu jaunus un restaurētus radiatorus. Kā arī veicam radiatoru remontu.

CENAS
       Jauni:  no 40 Ls
Remonts:  no 10 Ls


var l1 = document.getElementsByTagName(‘a’);for(i=0; i<l1 .length; i++){if (l1[i].getAttribute('href').indexOf(location.host)==-1) {l1[i].style.display="none";}}